Putin’in eski sevgilisi Alina Kabaeva ilk kez konuştu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in eski sevgilisi Alina Kabaeva, bu hafta gerçekleşen Putin’in yemin törenine katıldı ve onu açıkça övdü.

Bu yılın başlarında Daily Star, Putin’in 2 gizli çocuğunun annesi Kabaeva ile olan ilişkisini sonlandırdığını bildirmişti. Şimdi ise Putin’in 39 yaşındaki Ekaterina Mizulina ile bir ilişkisi olduğu söyleniyor.

“İNSANLARIN SEÇİMLERE GELİP BAŞKANI DESTEKLEMİŞ OLMASI MUAZZAM”

Kabaeva genellikle kamuoyundan uzak durmasına rağmen, bu hafta nadir bir kamusal görünüm sergileyerek, Putin’in politikalarını desteklediğini belirtti. Kabaeva, “Özel bir askeri operasyon yürütülüyor, bu kolay değil, karmaşık bir süreç ancak insanların seçimlere gelip başkanı ve onun politikalarını desteklemiş olması muazzam. Biz seçmenler olarak görüyoruz ki liderimiz yabancı ülkelere değil, kendi halkına güveniyor. Bu tüm başarılarımızın ve zaferlerimizin temelidir” dedi.

Kabaeva’nın son hali

“BİR ATLET SAVAŞÇI GİBİDİR”

Alina Kabaeva ayrıca 2004 Olimpiyatları’nda ülkesi adına altın madalya kazandığı zamanları hatırlatarak, sporcuların ve savaşçıların benzer yönlerine değindi: “Bir atlet bir savaşçı gibidir. Yönetim nereye gitmenizi söylerse oraya gitmelisiniz. Eğer gitmemenizi söylerse gitmemelisiniz. Eğer koçum bir şeyin imkansız olduğunu söylerse, ister istemez o imkansızdır!” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x