PS Plus Essential Mayıs 2024 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Mayıs 2024 ücretsiz oyunları duyuruldu. Duyurulan oyunlar ise EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic ve Destiny 2: Lightfall olarak karşımıza çıkıyor. Yani bu ay PS Plus Essential gayet dolu dolu.

Sanıyoruz ki EA Sports FC 24 için çok fazla bir şey yazmaya gerek yok. Bu yıl FIFA 24 yerine EA Sports FC 24 olarak çıkan oyun yenilik ve özgünlük üzerine inşa edilmiş, dünya çapındaki en büyük kulüplerden, liglerden ve müsabakalardan en iyi oyuncularla şimdiye kadarki en gerçekçi futbol deneyimini vadediyor. HyperMotionV, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles ve geliştirilmiş Frostbite Engine her maçta benzersiz gerçekçiliği deneyimlemenizi sağlayacak. 19.000’den fazla tam lisanslı oyuncu, 700 takım ve erkekler ve kadınlar UEFA Şampiyonlar Ligi dahil 30 ligle EA Sports FC 24 sahaya rakipsiz özgünlük getiriyor.

Orijinalin hızlı aksiyonunu temel alan Ghostrunner 2, yoğun ve sürükleyici birinci şahıs deneyiminde kıyamet sonrası siberpunk geleceğinde hayatta kalmanız gerekiyor. Daha önce olduğu gibi bu tek vuruşta öldürme senaryosunda kendinize zarar vermeden düşmanlarla savaşacaksınız. Devam oyununda çok sayıda savaş iyileştirmesi, karmaşık motosiklet bölümleriyle doğrusal olmayan seviyeler ve heyecan verici yeni modlar mevcut.

Tunic adlı şık izometrik macerada gölgeli ormanların, yayılan harabelerin ve labirent gibi yer altı mezarlarının düşmanca ve karmaşık bir şekilde birbirine bağlı dünyasını keşfedeceksiniz. Yolunuzda size yardımcı olacak gizli hazineleri ve gizli teknikleri keşfederek yerin derinliklerinde, bulutların üstünde ve daha da tuhaf yerlerde devasa canavarlarla ve daha küçük düşmanlarla çarpışacaksınız.

Destiny 2 genişlemesi Destiny 2: Lightfall, koruyucuları daha önce Destiny 2’de patlattığınız hiçbir şeye benzemeyen bir neon metropolünü keşfetmeleri için Neptün’e götürüyor. Oyunda Cloud Striders’la tanışacak, Shadow Legion’a karşı savaşa katılacak ve teknolojik açıdan gelişmiş gizli şehir Neomuna’da yıkımı önleyeceksiniz. Kendinizi yeni ödüllerle donatmak ve yeni Strand alt sınıfıyla yeni Karanlık güçlerin kilidini açmak sizin elinizde. Bu genişlemeyi oynamak için Destiny 2’ye sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım.

Son olarak, PlayStation Plus üyeleri ayrıca PlayStation Plus Football Ultimate Team Başlangıç ​​Paketi ile Football Ultimate Team deneyimlerini başlatabilecek veya mevcut kadrolarını oluşturabilecek. Bu pakette, yedi maç boyunca ICON Kiralık Oyuncu Seçimi olarak futbolun tüm zamanların en iyi oyuncularından birinin yanı sıra, 82 veya üzeri reytinge sahip takas edilemeyen 11 oyuncu yer alıyor.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 7 Mayıs tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Nisan 2024 oyunlarını kütüphanenize eklemenizi öneririz.

  • EA Sports FC 24 (PS4, PS5)
  • Ghostrunner 2 (PS5)
  • Tunic (PS4, PS5)
  • Destiny 2: Lightfall (PS4, PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x